Ocelové haly - výstavba, cenník, referencie
>, Zahajované projekty>Pozrite, aké nové haly sme začali stavať v novembri

Pozrite, aké nové haly sme začali stavať v novembri

Staviame oceľové haly pre rôzne použitia – aj taký slogan nájdete na našich webových stránkach. A jeho pravdivosť dokladujú aj nové haly LLENTAB, ktoré začali na Slovensku vyrastať od novembra 2018. Slovensku je v súčasnosti nielen križovatkou uprostred Európy, ale tiež silnou výrobnou základňou nášho kontinentu. A výrobe sa v našich halách darí – svedčia o tom ostatne aj nové výrobné haly, ktoré staviame od novembra napríklad v Svätom Jure, Dolných Plachtinciach alebo v Košeci.

SK0304 – BADINSKY

Pre podnikateľa v obore servis, oprava a údržba motorových vozidiel sme v Svätom Jure začali stavať novú servisnú a výrobnú halu. Hala má šírku 11,7 m a dĺžku 19,6 m, svetlá výška je 8 m. Súčasťou predmetu diela je tiež príprava pre uloženie nosníka žeriavovej dráhy s nosnosťou 5 ton. Na streche a stenách je oceľový pozinkovaný trapézový plech, strecha aj opláštenie je tepelne izolované minerálnou vlnou – 200 mm u strechy a 150 mm u opláštenia stien.

 

SK0292 – LAVENIRE

Pre firmu LAVENIRE s.r.o. z Dolných Plachtiniec sme navrhli a v novembri začali stavať novú výrobnú halu. Spoločnosť vyrába drevené, drevo-hliníkové a hliníkové eurookná a medzi zákazníkmi je známa svojim dôrazom na vysokú kvalitu a maximálnu zákaznícku spokojnosť. Nová výrobná hala má štvorcový pôdorys o rozmeroch 37,2 x 37 m, svetlá výška sú 4 m. Strešné aj stenové opláštenie je tepelne izolované, povrch haly tvorí oceľový trapézový plech. Súčasťou opláštenia sú otvory pre vráta a dvere, príjemné osvetlenie interiéru zaistí viac ako dvadsať okien o rozmeroch 2 x 0,9 m (2 ks), 2 x 1,5 m (6 ks), 4 x 1,5 m (13 ks) a 4 x 0,9 m (1 ks).

 

SK0276 – SLOVZINK KOSECA

Ďalší z našich zákazníkov, spoločnosť SlovZink, a.s. so sídlom v Bratislave a výrobným areálom v obci Košeca (okres Ilava), podniká vo výrobe a predaji zinkovej beloby a náterových lakov pre gumárensky, sklársky, keramický priemysel. Nová hala o veľkosti 15 x 33 m a pultovou strechou je v hrebeni a štítových stenách napojená na existujúce stavby. Súčasťou predmetu diela je príprava pre uloženie nosníka žeriavovej dráhy s nosnosťou 5 ton. Obvodový plášť tvoria vertikálne kladené sendvičové panely, stĺpy sú kapotované estetickým krytým plechom. Steny aj strop sú presvetlené trapézovým laminátom, na streche pochôdznym. Požiarna odolnosť obvodových stĺpov je R60.

By | 2018-11-14T11:50:27+00:00 november 13th, 2018|Aktuality, Zahajované projekty|0 Comments