Staviame montované oceľové haly

Jeden zodpovedný dodávateľ od projekcie cez výrobu až po montáž

Viacúčelová oceľová hala

Viac ako 10 000 dokončených projektov v Európe

Viac ako 1 000 dokončených hál v SR a ČR

Viacúčelová oceľová hala

Silná stabilná spoločnosť

so spoľahlivým servisom a zázemím

poľnohospodárska hala

Skúsenosti s viac ako

1 000 000 m2

zastavanej plochy

Systém montovaných hal LLENTAB

>Montované haly LLENTAB
Montované haly LLENTAB 2017-11-03T08:44:50+00:00

Haly LLENTAB slúžia na mnoho účelov. Najčastejšie sú haly pre skladovanie a výrobné haly. Stovky hál v SR a ČR slúžia na ďalšie účely.

Staviame po celej SR a ČR (viac ako 1 000 realizácií). Naše sesterské spoločnosti  stavajú haly v Nemecku, Poľsku a v ďalších Európskych zemiach (viac ako 9 000 realizácií).

Obvykle staviame na betónovú dosku s vystuženými okrajmi, kde nie sú potrebné zabudované kotviace prvky. Taktiež je možné použiť betónové bloky nebo sokle. Sme pripravení na individuálne riešenia základov haly. Úspory nákladov spodnej stavby sú možné vďaka až o 35% ľahšej nosnej konštrukcii hál LLENTAB.

Staviame haly od stoviek po desaťtitisíce m2. Dĺžka hál je neobmedzená. Rozpon budov môže byť až 100 metrov. Obmedzenia neplatia pre viacloďové budovy. Hala bez vnútorných stĺpov môže mať rozpon až 70 metrov. Výška doteraz nikdy nebola limitom pre realizáciu haly naším systémom.

Nosná konštrukcia hál LLENTAB je až o 35% ľahšia ako u konkurencie, čo vedie k úsporám pri zachovaní potrebnej odolnosti a nosnosti.

Konštrukcia je vyrobená z tenkostenných Z, C a Ω profilov z ušľachtilej vysokopevnostnej ocele. Profily sú tvarované za studena zo zvitkov pozinkovanej ocele na automatických počítačovo riadených linkách. Štandardná ochrana zinkovaním je Z450, pri materiále do  hrúbky 2mm potom Z275.

Steny musia dlhodobo odolávať vonkajšiemu prostrediu, korózii, vetru. Preto dodávame opláštenie vysokej kvality a dbáme na najvyššiu kvalitu montáže.

Vyrábame a montujeme stenové opláštenia mnohých vonkajších fareb a tvarov – neizolované, zateplené, chladiarenské; z trapézových plechov, sendvičové panely, vnútorné deliace steny, alternatívne opláštenie podľa potrieb a preferencií klienta.

Štandardne používame trapézové plechy s montážnymi otvormi razenými pri výrobe. Farebná vrstva polyesterového laku na pozinkovanom plechu je na lícovej strane 25 µm a 15 µm na rubovej.

Strechy môžu byť izolované nebo neizolované s vrstvou proti odkvapkávaniu vyzrážanej vlhkosti.

Strechy bývajú ploché, pultové a sedlové. Sklony striech štandardne projektujeme 4°, 7°, 11°, 17° a 21°. Na výrobu strešnej krytiny používame oceľ pozinkovanú žiarením, hrúbka materiálu 0,63 mm.

Oceľové haly dodávame s príslušenstvom podľa ľubovoľného výberu klienta. Môžeme Vám dodať posuvné neizolované vráta LLENTAB alebo sekčné či iné vráta, okná a dvere presne podľa Vašich požiadaviek. Rešpektujeme Vami určeného subdodávateľa.

Vieme spolupracovať s medzinárodnými dodávateľmi priemyselných brán aj s  lokálnymi výrobcami plastových okien. Konštrukcia oceľovej haly LLENTAB je kompatibilná s vrátami všetkých výrobcov, ktorí pôsobia na slovenskom a českom trhu.

Najčastejšie sú montované okná v plastovom ráme, ale ponúkame aj radu alternatív od presvetlenia neizolovaných stien trapézovým laminátom po hliníkové fasádne steny a výklady autosalónov.

Vonkajšie vybavenie haly môže zahŕňať rebríky, odkvapy, zvody, svetlíky, odvody dymu a tepla atď. Vnútorné vybavenie hál je veľmi individuálne. Môže sa jednať o vstavanie poschodia, prípravu pre montáž žeriavovej dráhy a iné. Tieto prvky dodávame na základe Vašej špecifikácie.

V posledných rokoch ssa vo väčšine zemí vzhľad priemyselných stavieb zjednocuje v uniformnej šedo striebornej farbe.

Nápadité farebné riešenie stavby (pri použití farieb zo štandardného vzorkovníka LLENTAB) pritom v podstate nemá vplyv na náklady stavby a môže výrazne pomôcť zapadnutiu priemyselnej stavby do okolia a pre investora je ďalším prvkom, ktorým se môže odlíšiť od konkurencie. Konečné rozhodnutie je samozrejme vždy na investorovi nebo generálnom projektantovi projektu, ale snažíme se klientov pri výbere farieb ich stavby povzbudiť, aby sme prispeli k väčšej farebnosti priemyselných zón.

Čo pre Vás môžeme urobiť?

Meno:*

Priezvisko:*

Firma:

Vaša otázka / Váš dopyt:*

Email:*

Telefón:

Okres výstavby:*

Zastavaná plocha:

LLENTAB partneri

slovenská sporiteľna, partner pri stavbe haly
RAMIRENT

Naši partneri sú pripravení klientom LLENTAB v prípade potreby poskytnúť výhodnejšie podmienky a tým zľahčiť projekt už vo fáze prípravy.

Mapa LLENTAB pobočiek a kontaktných osôb podľa regiónov

LLENTAB BratislavaLLENTAB PopradMiroslav BehinaRadovan JanočkoMapa pobočiek LLENTAB

LLENTAB Slovakia spol. s r.o.
Hraničná 18
821 05 Bratislava

Email: info@llentab.sk
Tel.: +421 2 536 30 331
Tel.: +421 911 322 073

Pobočka Poprad
Karpatská 3256/15
058 01 Poprad

Email: info@llentab.sk
Tel.: +421 52 431 3787
Tel.: +421 911 322 072

Miroslav Behina
miroslav.behina@llentab.sk

Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Bánovce nad Bebravou, Banská Štiavnica, Bytča, Čadca, Detva, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Ilava, Komárno, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Levice, Myjava, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Piešťany, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Šaľa, Senica, Skalica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Žilina, Zlaté Moravce, Zvolen

Radovan Janočko
radovan.janocko@llentab.sk

Bardejov, Dolný Kubín, Gelnica, Humenné, Kežmarok, Košice, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Medzilaborce, Michalovce, Námestovo, Poltár, Poprad, Prešov, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Trebišov, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou, Banská Bystrica, Brezno